Versieren Via/Op MSN?
Vrouwen versieren op MSN is een kunst.
In dit artikel zal ik 3 versiertips geven om vrouwen/ meiden te versieren via MSN.
Allereerst zal ik een aantal dingen vertellen over wat je in ieder geval NIET moet doen:
- Maak geen arrogante opmerkingen
- Stel niet continue vragen
- Maak weinig seksueel getinte opmerkingen
- Ga niet stoer doen door je blote lichaam te laten zien
- Ga haar niet vragen naar een foto van haar lichaam
- Geef niet altijd direct antwoord, zodat je een uitdaging blijft
Laten we nu naar de versiertips gaan…
#1 van de versiertips via MSN: Plaag haar
Tijdens versieren via MSN heb je enkel je woorden. Er is geen lichaamstaal, stemgeluid of oogcontact. Dus het enige waar je aantrekkingskracht mee kan opwekken in haar is door haar op de juiste manier te plagen.
Je kunt bijvoorbeeld zeggen dat ze MSN verslaafd is of dat ze nooit buiten komt… Denk daarbij dat je altijd een smiley gebruikt, zoals
of ![]()
Deze opmerkingen laten zien dat jij in ieder geval NIET MSN verslaafd bent of een computer freak waardoor ze jou daar niet meer op kan beschuldigen. Ook laat je zien dat jij waarschijnlijk wel een leven hebt.
Een andere manier om te versieren op MSN is om een opmerking te maken die TEGELIJKERTIJD grappig en een beetje arrogant is.
Een voorbeeld is: “Ik snap dat je me sexy vind, maar probeer je alsjeblieft even in te houden”.
Dit is ook een vorm van haar rol stelen, omdat vrouwen dit vaak zeggen tegen mannen, dus dit is ook erg origineel voor haar. Daarnaast zal ze lachen om je opmerking en misschien wel haarzelf gaan uitleggen dat dat niet zo is.
Zolang iemand zich uitlegt heb jij de controle in het gesprek. Dit leidt me tot nummer 2 van de versiertips op MSN.

#2 van de versiertips via MSN: Kwalificeer haar
Nadat je haar een aantal keren geplaagd hebt en/of een grappige arrogante opmerkingen gemaakt hebt is het tijd om haar te laten kwalificeren.
Je gaat haar bijvoorbeeld vragen wat ze meer heeft dan alleen een leuk kopje of je vraagt wat ze voor leuke dingen doet in haar leven (passies, hobbies etc.) Dit doe je omdat vrouwen altijd een rede willen weten dat je hun leuk vind die NIET met hun uiterlijk te maken heeft.
Wees daarna eerlijk of je haar antwoorden ook echt boeiend vind. Als je iets interesseert in haar, vertel het haar dan. Dan heeft ze gelijk de reden waarom jij haar leuk zou vinden.
#3 van de versiertips op MSN: Ontmoet haar in real-life
Het is vaak zo dat hoe je langer wacht met de volgende stappen te nemen, hoe moeilijker je het maakt voor jezelf om haar te versieren via MSN.
Natuurlijk bedoel ik niet dat je met deze versiertips op MSN haar binnen 5 min kan ontmoeten, maar het is niet de bedoeling om uren en uren of zelfs weken, maanden of jaren te MSN’en te wachten om de volgende stappen te ondernemen.
Vraag dan ook snel haar nummer om daarna over te gaan op sms’en of bellen. Vanaf het sms’en of bellen is het al veel makkelijker om met haar af te spreken, ten slotte heeft ze nu al meer vertrouwen in je.
Je vraagt haar nummer door simpel iets te zeggen als:
“Dit is wel een interessant gesprek, laten we even nummers uitwisselen zoals normale mensen dat doen…”
“Wat is je nummer?”
“En maak je niet druk… ik zal je maar 50 keer per dag bellen en als je opneemt ga ik hele irritante voicemail berichtjes inspreken
”
Als ze niet haar nummer geeft praat je gewoon door alsof er niks aan de hand is. Ga NIET smeken om haar nummer of doordrammen. Doe alsof het je niets interesseert en vraag het 10 minuten later weer.
Nu kun je haar sms’en of bellen.
Als je meer wilt weten hoe je dat precies doet, kun je meer leren in onze GRATIS nieuwsbrief.
Daarnaast krijg je exclusieve aanbiedingen en na inschrijving ontvang je tevens DIRECT ons gratis eBoek “De Geheimen Van Het Versieren”.
Schrijf je dus nu hier in: Onze Beste Dating Geheimen + GRATIS eBoek Download
P.S. Succes met het versieren op msn en laat hieronder je reactie achter.

Heb je een reactie op dit artikel? Laat dan hier onder een bericht achter…
Goed artikel dit is wat ik nodig had ik ga het gelijk testen, ik zal je een succes verhaal schrijven als het me lukt een vrouw via msn te verleiden
“En maak je niet druk… ik zal je maar 50 keer per dag bellen en als je opneemt ga ik hele irritante voicemail berichtjes inspreken”
Haha, deze is echt hilarisch! Ga ik zeker uitproberen…
Hier zitten wel wat leerzame dingen in ik zie dat ik wel wat fouten heb gemaakt vroeger denk ik. Ik ga wel kijken hoe ze werken
Heel leerrijk artikel. Ik zeg ook bij het vragen van een nummer meestal iets van ik zal je niet via je gsm stalken hoor, as ik het doe ik het goed éh. Zolang ze er mee lachen blijf ik het gebruiken
Ik pas dit allemaal wel toe ma geraak nooit verder als de vraag over afspreken waarop ze ja antwoordt maar dat het er nooit van komt.
Nu ik dit lees denk ik van oh ja dat is zo logisch dat het fout ging!
Vooral #3
ik ben benieuwd wie er positieve msn ervaringen heeft?
mmm paar dingen vind ik raar zoals “Ga niet stoer doen door je blote lichaam te laten zien”. oke op webcam moet je dat zeker niet doen,maar als je nu een foto hebt van uzelf waar je gespierd op staat, is dat dan ook niet goed?
“En maak je niet druk… ik zal je maar 50 keer per dag bellen en als je opneemt ga ik hele irritante voicemail berichtjes inspreken”
ik weet niet he,maar niet iedereen gaat dat leuk vinden hoor, sommge zullen dit letterlijk opvaten waardoor ze hun gsm nr niet gaan geven of nie soms?
@ Pieter
Inderdaad, zolang ze lacht om je opmerking ben je goed bezig en krijg je sneller haar nummer.
Vraag je na het krijgen van haar nummer om gelijk wat af te spreken of niet?
Als je het gelijk zou vragen zou dat gezien kunnen worden als hebberig. Ook zal ik nooit vragen of ze iets wilt afspreken, maar er standaard vanuit gaan dat ze wilt.
Je laat haar in twijfel of je met haar wilt afspreken… maar je kunt wel suggestieve opmerkingen maken als jullie het toevallig praten over bepaalde activiteiten.
Als je over tennissen praat bijvoorbeeld, kun je iets zeggen als: “We moeten is gaan tennissen ja, zal ik je alle hoeken van de baan laten zien…”
Het is al alsof jullie iets gaan afspreken. Als je haar nummer dan vraagt, zal ze die sneller geven.
Als ze jou al echt geweldig vind en je belt of sms’t haar en je zegt: “Laten we wat gaan drinken… ben je dinsdag of donderdag vrij?” dan zal in 95% van de gevallen iets met je willen drinken.
@ jan
Punt 1:
Ik zal nooit een foto sturen waar je met je blote borst op staat. Het komt over alsof je erg indruk op haar wilt maken en als je graag indruk wilt maken op iemand dan lukt dat meestal niet.
Als je graag indruk wilt maken op iemand ben je je onzekerheid simpelweg aan het compenseren.
Je kunt beter een foto sturen waar je een pak aan hebt of op een leuk feestje bent.
Punt 2:
“En maak je niet druk… ik zal je maar 50 keer per dag bellen en als je opneemt ga ik hele irritante voicemail berichtjes inspreken”
Als je deze goed brengt lacht ze altijd en laat het JUIST zien dat je niet gaan stalken.
probeer veel emoticons te gebruiken zodat je minder serieus overkomt!
kan je nog meer voorbeelden geven van plagen op msn en opmerkeningen enzo
Er zijn een heleboel manieren om vrouwen te plagen.
In real-life plaag ik vrouwen wel regelmatig met een hun accent… of ze met een dom stemmetje napraten is ook heel krachtig.
Op msn zijn dat soort dingen moeilijk natuurlijk. Dus je kan haar beter plagen met spelfouten bijvoorbeeld. Vertel haar dat ze eens een herexamen Nederlands moet doen
Het is wel belangrijk om altijd een smiley achter zo’n opmerking te maken.
Probeer zelf een aantal manieren te bedenken om vrouwen te kunnen plagen, dan gaat dat ook beter overkomen ipv dat je mijn zinnen letterlijk overneemt.
goede tips dude
die tips zijn wel gruwelijk goed, ik had zebij een meisje geprobeerden het was gelijk raak. Ik heb nu al 6manden met r en het gaat geweldig, die tips blijf ik gebruike
ik zeg:
- haaai,
jongen zegt:
-hallo
-(L)
ik zeg:
-hartje :$?
jongen zegt:
-wat oooh je vindt me leuk he
ik zeg:
-nee
-:$
ik zeg:
-maar ik zeg nooit jaa .
jongen zegt:
-maaar ik lul niet
-dus zeg gewoon eerlijk
ik zeg:
-nee,,
ik zeg:
-maarjaa, alles goed ;$?
jongen zegt:
-jouw or
ik zeg:
- okee, mooii.
ik zeg:
-nog wat te vertellenn ofso ?:$
jongen zegt:
-neej.
dat was dus een saaaai gesprek van net met een heeeele leuke jongen :$
waar ik dus wel op ben <3.
& zo gaat het gesprek dus altijd… maar ik weet niet wat ik nog meer moet zeggen ;$
xhelp