Let Hier Op Voordat Je Haar Aanspreekt!
Een basisprincipe dat vaak vergeten wordt bij het vrouwen versieren is het benaderen van het juiste doelwit. Kijk, het feit dat je tien onbekende vrouwen op een avond durft aan te spreken is alleen al een compliment waard.
Maar wil je echter betere resultaten boeken uit die benaderingen, dan is het verstandig om ook naar andere zaken te kijken die net zo belangrijk zijn. Natuurlijk mag je van mij iedere vrouw benaderen die je tegenkomt. Maar zou het niet effectiever zijn om eerst te observeren hoe ze zich opstelt en gedraagt in de omgeving waar ze op dat moment is?
Daar gaat dit artikel over. Enjoy!
Inhoud van dit artikel
Hoe meer je let op bijzaken, des te beter je uiteindelijk wordt met vrouwen Versieren en des te minder tijd je kwijt bent aan het rondrennen in de kroeg, op zoek naar mogelijke ‘targets’. Er zijn een aantal zaken waar ik op probeer te letten alvorens ik het besluit neem om een vrouw te benaderen in het uitgaansleven.
Maakt ze oogcontact?
Oogcontact kan een belangrijke indicator zijn of jou doelwit interesse in je heeft. Kijk jij haar een paar seconden recht in de ogen aan met een speelse glimlach maar toont ze geen enkele gezichtsexpressie of draait ze haar gezicht meteen om? De kans is groot dat ze niet openstaat voor een benadering. Een vrouw die openstaat voor andere mannen zal in de meeste gevallen positief reageren op je oogcontact in de vorm van een (verlegen) glimlach of een vriendelijk gezicht. Toont ze dit soort non-verbale communicatie? Glimlach dan even terug of hef je glas omhoog om te laten zien dat je haar signalen hebt opgepikt. Vervolgens stap je erop af en benader je haar. Niet wachten, gewoon doen!
Is ze hyperactief met haar vriendinnen?
Het is leuk om vrouwen te zien dansen op de dansvloer. Er is echter een verschil tussen een vrouw die geniet van de muziek en iemand die zich gedraagt alsof ze tien Red Bull op heeft. Je kent ze wel, van die hysterische vrouwen die schreeuwend communiceren naar hun vriendinnen terwijl ze nog geen halve meter verder weg staan.
Vrouwen die dit soort gedrag vertonen staan vaak niet open voor mannelijk contact. Ze zal het niet toelaten dat je haar probeert te isoleren omdat haar interesse op dat moment enkel uit gaat naar haar vriendinnen. Kortom, heeft ze meer oog voor haar kleine cirkel met haar vriendinnen en is de rest van de omgeving voor haar onzichtbaar? De kans is groot dat ze je afwimpelt.
Gedraagt ze zich verveeld?
Vrouwen die op zoek zijn naar nieuwe mannelijke contacten kijken vaak rond om te zien of er leuke mannen aanwezig zijn. Lijkt het erop alsof ze zich meer focust op haar omgeving dan haar vrienden? De kans is groot dat ze wilt dat jij haar aanspreekt! Vrijgezelle vrouwen die interesse hebben in het ontmoeten van mannen kijken namelijk net zoveel rond als jij dat doet.
Begeeft ze zich in een groep?
Ik kijk altijd of mijn doelwit deel uit maakt van een groep mensen. Is ze op stap met slechts één of twee vriendinnen? Niet alleen is de kans op succes dan groter omdat haar twee vriendinnen zich wel met elkaar bezighouden, ook is het risico kleiner dat je door hun wordt gecockblockt.
Ik merk vaak dat in een grote groep van meer dan vier personen, de dame in kwestie zich vaak presenteert zoals ze door de groep wordt gezien. Wordt ze door haar vriendinnen als een Koningin gezien en behandeld?
De kans is groot dat ze haar hoge sociale waarde ook naar jou toe zal communiceren in de vorm van desinteresse of een ‘hard2get-spelletje’, ook als is ze eigenlijk single en zoekt ze een man. De kunst is om in dit soort gevallen je in eerste instantie te focussen op haar vriendinnen alvorens je aandacht te richten op je doelwit.
Het ideale doelwit
Helaas moet ik je in dit geval teleurstellen. Het ideale doelwit bestaat namelijk niet. Er zijn nu eenmaal teveel factoren aanwezig die invloed hebben op jou en je doelwit. Maar ik begrijp dat je zoekt naar wat handvaten. Welke situatie zou dan ideaal zijn? De ideale vrouw om te benaderen is er eentje die niet volledig gefocust is op haar vriendinnen.
Na ieder praatje met haar vriendin kijkt ze even rond om te zien wat in haar omgeving gebeurt. Ze drinkt niet als een bezetene alcohol maar geniet wel van haar wijntje. Ze beweegt sierlijk en sexy op de beats van de muziek. Op het moment dat ze oogcontact met jou heeft ‘ontdooit’ haar gezichtsexpressie en lacht ze vriendelijk of verlegen.
Ik verplichtte mezelf altijd om minimaal tien benaderingen te doen als ik op stap was. Door o.a. rekening te houden met de bovengenoemde zaken, heb ik tegenwoordig vaak al beet bij de eerste drie benaderingen.
Ga er mee aan de slag en verdubbel je kansen met minder tijd!
dit klopt als een bus!
ben afgelopen weken naar een singlesfeest en een singlesbowling geweest met als volgend resultaat:
op feest en bowling diverse vrouwen aangesproken, (doordat het donker was op het feest,was oogcontact maken niet goed mogelijk, dus moest je de vrouwen rechtstreeks aanspreken als je hun aandacht wilde hebben!), aan eind van het feest leek ik contact te hebben met leuke vrouw, alleen bleek het eentje in de categorie ""hyperactief met vriendin" en in kennelijke staat te zijn, de kater kwam de volgende maandag, want toen bleek dat haar naam en mailadres niet te bestaan!, WAARSCHUWING! proberen om met bovengenoemde categorieën vrouwen ( "in groep,vriendinnen en hyperactief op dansvloer") in contact te komen kan resulteren in een kater en een vals telefoonnummer en/of mailadres!(vooral aan het eind van het feest als niet iedereen meer nuchter is...)
op bowlingfeest had ik een match met iemand met dezelfde interesses, maar het was aan haar gedrag te merken dat zij daar niet echt geïnteresseerd was, en ook niet daar was om versierd te worden en ze gaf ook niet haar contactgegevens..
daartegenover staat dat ik vanochtend op het station oogcontact met een vrouw had die al begon te glimlachen voordat ik het wist (er waren op moment geen andere personen aanwezig op het perron), geval van blikken die elkaar kruisten? ik zat hevig te twijfelen of ik haar aan zou spreken..helaas niet gedaan, later in de trein nog geprobeerd bij het uitstappen nog oogcontact te maken, maar toen zat zij achter haar laptop!
moraal van het verhaal ; al doende leert men en de volgende keer beter letten op signalen van vrouwen uit bovenstaand verhaal, om nieuwe uitglijers te voorkomen!!